http://فرپان
http://فرپان

تیم فنی فرپان، در زمینه فروش آنلاین قطعات و تجهیزات آسانسور فعالیت می کند. بیش از دو دهه تجربه فروش چه در بازار و چه در فضای مجازی این تیم را به یکی از برجسته ترین و دقیق ترین فروشنده قطعات آسانسور در ایران مبدل ساخته است.

تیم فرپان یکی از اولین و بزرگترین وب سایت فروش آنلاین قطعات ایران و اپلیکیشن موبایل فروش قطعات آسانسور را در حال حاضر مدیریت می کند.

مشتریان میتوانند از این لینک نسبت به دریافت و نصب اپلیکیشن اندروید فروش آنلاین قطعات آسانسور اقدام فرمایند.

مشتریان گرامی میتوانند با یک بار خرید و مقایسه ما با سایر همکاران در فیلد (سرعت ارسال کالا – دقت در ارسال کالا – تعامل دقیق با مشتری تا زمان دریافت قطعات – قیمت دقیق) از آنچه گفته شد اطلاع حاصل نمایند.

آن دسته از مشتریانی که از شهرستانها و حتی از نواحی دور نیز تماس میگیرند می توانند از خدمات این وبسایت بهره گیرند. چرا که هماهنگی و ارسال قطعات آسانسور توسط باربری های معتبر از تخصصهای اصلی این وب سایت می باشد.

با توجه به تغییرات قیمت قطعات و سرعت روز افزون این تغییرات، امکان بروزرسانی قیمتهای مندرج و هماهنگی سریع با قیمتهای بازار وجود نداشته ، لذا مشتریان گرامی جهت اخذ قیمت و اطلاعات دقیق تر در رابطه با قطعات با فشردن دکمه تماس، با فروشنده قطعه و یا با تیم پیشتیبانی فرپان تماس حاصل فرمایند.